tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

it is asking me to insert parentasies
Write good insulators around the home
You sell pies at a farmers' market for $7.50 each. A group of 5 kids wants to pitch in equal1y to share one of your pies. How much will each of them need to pa
Which sign is the less sign and which one is the greater sign (can someone please tell me I really need help! and I never understand the signs!) is this greater
what is the definition of bureaucratic personality
how far away is all 9 planets from the sun
A rectangle has an area of 30 square units and a perimeter of 34 meters.what are the dimensions of this rectangle
what is the term for the condition where red blood shrivels?
Which decimal is equivalent to 13/20?
In Latin America, what did land reform accomplish?