nybrink01
nybrink01 nybrink01
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me!!!I need help ASAP:/

Someone pls help meI need help ASAP class=

Respuesta :

harrinol harrinol
  • 03-12-2020

Answer:

$40 per hour

Step-by-step explanation:

Answer Link
loganwmills
loganwmills loganwmills
  • 03-12-2020

Answer:

$40

Step-by-step explanation:

Your x-axis represents how many hours they work. Since the question asks for a single hour then go up 1 unit on the graph which brings you to $40.

Answer Link

Otras preguntas

What is a tonal collage? We learnt it in school BUT  I can't remember.
List two factors that might cause an organism to restrict its use of a resource.
A pack of 9 toilet rolls costs £4.23 A pack of 4 toilet rolls costs £1.96 Which pack gives the better value for money? You must show all your working.
whats Henry Hudson interesting facts?
what are two human uses for mosses?
copy this figure onto grid paper. draw line to divide the figure into 4 congruent polygons. how do you know the ploygons are congruent
how do I solve this proportion?
Put brackets in the expression below so that it's value is 45.024. 1.6 + 3.8 * 2.4 *4.2 (*= times )
Why was there growing involvement of the USA in Europe in the years 1945-48 ??
Jonathan has been on a diet since January 2013. So far, he has been losing weight at a steady rate. Based on monthly weigh-ins, his weight, w, can be modeled by