perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

List the five spheres and give two examples of environments that involve more than one sphere. Explain the environment in detail and describe the spheres involv
Solving AequalsPeSuperscript rt for​ P, we obtain PequalsAeSuperscript negative rt which is the present value of the amount A due in t years if money earns inte
PLEASE Help will mark BRAINLIEST
What is the antonym for shiny
Need HELP ASAP/ Cant get this wrong!!
can someone please help me with this question!!
Witch is greater -4 or -6
When are commas normally used? Select 3 options
The distance covered by a car traveling at a constant speed is directlyproportional to the time spent traveling. If the car goes 75 miles in 5 hours,how far wil
The sum of three consecutive odd numbers in 177. What is the largest of the three numbers?Step by step please!