madisonbiward madisonbiward
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

QUICK PLZZZ!! No picture link or I’ll report u !

QUICK PLZZZ No picture link or Ill report u class=

Respuesta :

morgankeller1207
morgankeller1207 morgankeller1207
  • 04-05-2021

the second option I highly think this is correct but I'm so sorry if not!!! I even did research to see if I was right

Answer Link

Otras preguntas

The cost of 3 scarves is $71.25. What is the unit price? The unit price is $ per scarf.
solve this sum urgent no spam​
A chocolatier is creating chocolate truffles in the shape spheres. The truffles will be solid chocolate and have a radius of 2.5 cm. How much should each truffl
What is the area of this figure?
This hard anyone help?
The ratio of the measures of the sides of a triangle is 2:11:15. If the perimeter of the triangle is 168 inches, find the length of the longest side.
17. Billy purchased 100 shirts at a cost of $15 each and planned to resell them. The first week he sold some of them for $25 each. The second week he sold the r
What were the results of the Sherman antitrust act
True or False: Cutting advertising expenses often causes an erosion of profit
Can someone please help me with this! Thanks <3