katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

what are the functions of Holloware
One beneficial use of radioisotopes is (1) detection of disease (2) neutralization of an acid spill (3) decreasing the dissolved O2(g) level in seawater (4) inc
What movement tried to end racial discrimination?
Under our Constitution, some powers belong to the federal government. What is one power of the federal government?
What happened at the Constitutional Convention?
We elect a U.S. Senator for how many years?
What do we show loyalty to when we say the Pledge of Allegiance?
We elect a U.S. Senator for how many years?
Name one right only for United States citizens.
Which compound is an electrolyte? (I) CH3CHO (3) CH3COOH (2) CH3OCH3 (4) CH3CH2CH3